Zlot Pusta Polom - Czechy !

2018-04-17 13:36:32

Spotkanie Śląskich Garbusziarzów odbędzie się 25.-27.5. na starym dobrym miejscu w PUSTEJ POLOMI. Od piątku możecie nadjeździać i skorzystać z pokoju a cisza lasu i prychanie strumienia. Domki 4 osobowe miały by być jak zawsze za 300,- koron na noc za domek i busy płacą 200,- za noc. Toalety i prysznice s ciepłą wodą jak zawsze będą. W namiocie czapowane piwko produkcji Opawskej Zlatovar 11°. Po 20,- koron. 100 m jest pension s restauracją gdzie można zjeść coś na obiad (ser wypraźany). Resztę jedzenia trzeba sobie przywieść. Ognisko załatwiam,  drzewna w lasu jest tyle. W sobotę rano wyjazd dla chętnych na niedaleki zamek Raduň. https://www.zamek-radun.cz/cs/fotogalerie. U zamku zajebista restauracja. robią żeberka i ser wypraźany itp. https://www.radunka.cz/menu/
Kto niema ochoty, zabawia się na terenie zlotu albo sobie wyjeźdźia na swoją wycieczkę. Chętnie poradze możliwości w okolicy. 
Jak ma kto gitarę, bęben. Mogę to wziąć. I próbki bimbera,cytrynki i innych domowych wyrobów podobno. Inaczej gadamy o życiu. Kobietach(ew. facetach w przypadku kobiet) o garbusach i pijemy piwko, śliwowice i jakieś tam kiełbaski na ognisku robione. W niedziele sprzątamy i powoli się zegnamy i wyjeździmy do domu. Cieszę se na wszystkich uczestników...Petr.

na terenie zlotu niewolno latacz po trawie samochodami a robić chujowstwa i wyścigi. Podobno niewolno robić ogniska, tylko grilla moźno postawić.